o firmie

o nas

o firmie

grafika

Firma El – Sun jest Polskim Producentem Systemów Fotowoltaicznych. Nasz asortyment to pełen osprzęt elementów konstrukcji montażowych pod panele fotowoltaiczne. Od lat projektujemy systemy PV dokładając wszelkich starań, aby doskonalić i unowocześniać technologię wytwarzania produktów ze stali jak i aluminium. Wszystkie nasze produkty spełniają wymagane normy, charakteryzują się stabilnością, wysoką jakością wykonania, dużą wytrzymałością i długą żywotnością 

zdjęcie

nasz zespół

grafika

Nasi pracownicy to pasjonaci, niezwykle oddani swoim obowiązkom. Specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w doradztwie jak i sprzedaży.

Dział techniczny ma ogromną wiedzę jak i kompetencje w projektowaniu systemów fotowoltaicznych. Pomagamy dobrać odpowiedni system jak i produkty do gotowych projektów, jednocześnie specjalizując się w doradztwie przy realizacjach bardzo nietypowych i trudnych rozwiązań.

Własna produkcja

grafika

Firma EL-SUN posiada własne zaplecze produkcyjne jak również współpracuje ze sprawdzonymi czołowymi producentami i hurtowniami elektrotechnicznymi.

Decydując się na współpracę z Nami gwarantujemy nie tylko dobrą jakość i ceny ale również naszą wiedzę i wsparcie doświadczeniem.

Z Naszą firmą mają Państwo pewność, że usługa zostanie zrealizowana solidnie, terminowo i na najwyższym poziomie.

grafika

Potrzeby Naszych klientów są Naszym priorytetem.
El – Sun to najlepszy wybór producenta systemów fotowoltaicznych.

zaufali nam

grafika