grafika

Odwiedź nas na targach GREENPOWER!​

grafika

Bogatą ofertę wystawienniczą z zakresu fotowoltaiki i techniki grzewczej będzie można zobaczyć w kwietniu podczas targów GREENPOWER w Poznaniu.

Odbywające się w terminie 25-27 kwietnia Targi GREENPOWER i INSTALACJE kompleksowo prezentują ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu odnawialnych źródeł energii w tym fotowoltaiki i pomp ciepła. Istotne miejsce zajmują zagadnienia z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. 

Biznesowa struktura uczestników wyraźnie przekłada się na nowe relacje inwestorskie. W targach uczestniczą inwestorzy, deweloperzy, instalatorzy, a także projektanci instalacji. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz przedstawicieli władz samorządowych, właścicieli hoteli, ośrodków wypoczynkowych, szpitali, gospodarstw rolnych, a także zarządców budynków użyteczności publicznej.

Targi tworzą nie tylko bogate ekspozycje wystawiennicze, ale także liczne konferencje, debaty oraz szkolenia. Program towarzyszący GREENPOWER budowany jest na wiedzy doświadczonych ekspertów z branży.

– W tym roku targi GREENPOWER odbędą się razem z targami INSTALACJE. Wydarzenia skierowane są do osób projektujących, budujących oraz instalujących inteligentne i nowoczesne systemy energooszczędne zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. To największy blok targów poświęconych oze i technice grzewczej w tym roku w Polsce – zaznacza Marcin Gorynia, dyrektor targów GREENPOWER.

Odwiedźcie nas podczas targów GREENPOWER!

Bilety do pobrania TUTAJ>>

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER

25-27.04.2022 r., Poznań

W tym samym czasie odbędą się:

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX

Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO

Szczegółowe informacje www.greenpower.mtp.pl

gdzie będziemy na Was czekać?

grafika
grafika
Aby powiększyć obrazek proszę w niego kliknąć.